Uzavření Mateřské školy Jízdárenská

dne 1.12.2020 do odvolání byla v souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru uzavřená, Krajskou hygienickou stanicí, Mateřská škola Jízdárenská.

O otevření Mateřské školy Vás budeme informovat telefonicky. Nejdříve však po uplynutí desetidenní karantény (10.12.2020). Krajská hygienická stanice si vyžádala Vaše telefonické kontakty, které jsme jim předali. Do tří dnů by Vás měla kontaktovat, podrobně informovat a Vaše dítě odeslat na PCR test. Pokud tak z nějakého důvodu neučiní, můžete se obrátit na svého dětského lékaře.

Za způsobené komplikace se omlouváme. Znovu apelujeme na rodiče, aby děti, které mají příznaky respiračního onemocnění zůstávali doma.

Bc.Jana Jančová, ředitelka školy

Prohlášení o uzavření školy pro zaměstnavatele si můžete vyplnit a stáhnout sami. Ucelené informace o podávání žádosti naleznete na ePortále ČSSZ.

Rozhodnutí o uzavření MŠ Hrušovany (PDF)