děkujeme Vám za spolupráci a vstřícnost v dnešní nelehké době. Děkujeme, že nám oznamujete pozitivitu na covid 19, pokud se vyskytne ve Vaší rodině a že nepřivádíte do školky Vaše děti, kterých se pozitivita a samozřejmě i karanténa také týká. Děkujeme, že vy, kteří máte tu možnost jste nám nápomocní při potřebě snižování počtu dětí ve třídách, a tím zajištění alespoň částečného provozu školy v případě onemocnění učitelek.

Zároveň vás i nadále prosíme o zodpovědný a ohleduplný přístup k bezpečnému fungování naší mateřské školy.

• Děkujeme, že dbáte na dezinfekci, zakrytí úst a nosu a minimalizujete dobu i osobní kontakty v prostorách školy
  • Děkujeme, že nevodíte děti do školky s respiračním onemocněním (rýma, kašel), nebo s ostatními infekčními projevy (zánět spojivek, průjmové onemocnění)

Také my –   učitelky i provozní zaměstnankyně se snažíme dodržovat všechna potřebná opatření, doléčujeme naše onemocnění tak, abychom neohrožovaly nejen sebe navzájem, ale i Vás a Vaše děti.

Naším společným zájmem je bezpečný a co nejdelší provoz školy, bez nutnosti opětovných karanténních uzavírání, která škole vždy nařizuje Krajská hygienická stanice podle platných zákonů.

O znovuotevření provozu školy musí na základě žádosti ředitelky školy a vyhodnocení epidemiologické situace rozhodnout opět Krajská hygienická stanice.

Každý den se těšíme na Vaše děti. Na jejich očekávání, co jsme si pro ně připravily, na společné povídání, čtení pohádek, dělání legrácek, ale i procvičování toho, co je potřeba.

Tak tedy – neztrácejme vůli, optimismus a ještě to spolu vydržme.