Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

MŠ Hrušovany u Brna – zařazena mezi zařízení povinné zajistit péči dětem

Kategorie: MŠ Havlíčkova, MŠ Jízdárenská, MŠ Sídliště

Vážení rodiče,

po dohodě zřizovatele, ředitele a ORP Židlochovice byla s účinností od 8.3.2021 Mateřská škola Hrušovany u Brna, Havlíčkova 169 zařazena mezi školské zařízení, které jsou povinné zajistit péči dětem ve věku 2-10 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, policie aj.

Rozhodutí hejtmana o nařízení vykonávání péče o děti ve věku 2-10 let (PDF)

Provoz bude zajištěn v Mateřské škole Havlíčkova 169, ve třídě Berušek. Upozorňujeme rodiče, že je potřeba dítě PŘEDEM nahlásit k celodennímu stravování.

Dále upozorňujeme na možnost odebírání dotovaného oběda. Obědy za dotovanou cenu si mohou zákonní zástupci PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ odebírat jako jídlo sebou. V případě zájmu, nejpozději do konce týdne, kontaktujte prosím vedoucí stravování paní Evu Menclovou.

Bc. Jana Jančová, ředitelka školy