Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Uzavření třídy Žabiček a nařízení karantény

Kategorie: MŠ Jízdárenská

Vážení rodiče, 

ve středu 1.12.2021 byla z důvodu výskytu onemocnění Covid-19 uzavřena Krajskou hygienickou stanicí třída Žabiček v Mateřské škole Jízdárenská 699.  

Karanténní opatření zahrnují:
Domácí karanténu minimálně po dobu 7 dnů, tedy do 6. 12. 2021 včetně (dle data posledního kontaktu) a vyšetření RT-PCR test na přítomnost viru SARS-CoV-2 v rozmezí 5. až 7. dne od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou.
Pokud bude osoba v karanténě bez klinických obtíží a výsledek RT-PCR z odběru bude negativní, karanténa končí po uplynutí 7. dne (včetně) od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou.

Pokud osoba v karanténě nepodstoupí RT-PCR ani v období 7. – 14. dne od data posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou a bude bez klinických příznaků, ukončí se karanténní opatření po 14 dnech od posledního kontaktu.