Základní informace

Budova MŠ Havlíčkova je přízemní budova v řadové zástavbě v klidné ulici uprostřed obce. Školka má vlastní zahradu vybavenou zahradními prvky a pískovištěm, zpevněnou plochou pro míčové a dopravní hry.

V budově jsou 2 prostorné třídy se samostatnými vchody. Každá třída má své vlastní sociální zařízení a šatnu pro děti.

Nejsou zde samostatné ložnice. Lehátka se v každé třídě v určeném čase připravují do herny, kde děti odpočívají.

Součástí MŠ je školní kuchyně. Odtud je strava následně rozvážena do ostatních budov.

Mateřská škola Hrušovany u Brna

• Alena Křápková

Provozní doba

6.15– 7.30 hod
Otevřen pouze vchod č. l (vchod u třídy Berušek)
Scházení dětí a provoz v prostorách třídy Berušek (Berušky i Motýlci).

7.30 – 8.15 hod
Otevřeny oba vchody budovy, děti přicházejí do svých šaten, tříd.

8.15 hod
Vchody do MŠ se uzamykají.

Odpolední provoz do 15.45 hod
Provoz probíhá v obou třídách.

15.45 hod
Děti ze třídy Motýlků přecházejí do třídy Berušek.

15.45 – 16.45 hod
provoz pouze ve třídě Berušek – l. třída.

Novinky z MŠ Havlíčkova

• Výška školného
    Školné na měsíc červenec 2021 činí 430,- Kč a školné na měsíc srpen činí 98,- Kč.
  • Provoz Mateřské školy o letních prázdninách
    Vážení rodiče, provoz Mateřské školy o letních prázdninách bude na všech třech budovách, tak jak jsou děti zvyklé.
  • Výlet
    Vážení rodiče, dne 10.6.2021 pojedou děti na celodenní výlet do Archeoskanzenu a Živé vody v Modré. Děti prosím přiveďte nasnídané nejpozději do 8:00 hod.
  • Přijímací řízení 2021/2022
    Vážení rodiče, v níže přiložených dokumentech naleznete výsledky příjímacího řízení do Mateřské školy Hrušovany u Brna.
  • Informace k provozu škol a školských zařízení od 10.5.2021
    Vážení rodiče, v návaznosti na jednání vlády ČR dne 3.5.2021 budou od pondělí 10.5.2021 otevřeny Mateřské školy pro všechny děti bez povinnosti testování a bez povinnosti nošení ochranných prostředků k zakrytí úst a nosu. Prosíme rodiče dětí, které v pondělí … pokračování
  • Předpis plateb stravného a školného
    Vážení rodiče, školné za měsíc duben bylo ustanoveno na částku 215,- Kč. V sekci PLATBY je předpis plateb stravného a školného na měsíc květen. Předpis na květen je ZATÍM nastaven s plným školným tj. 430,- a počítá také s plnou … pokračování